Suprega

И убавата шведска принцеза ги обожава омилените патики на Кејт Мидлтон
Холивуд

И убавата шведска принцеза ги обожава омилените патики на Кејт Мидлтон

Шведската принцеза во шик издание се прошета низ резерватот „Nynas Nature“ во шведската покраина Седерманланд. Убавата Софија заедно со сопругот,…
Back to top button