sulnatka

Дали ви се допаѓа султанката Хурем русокоса?
Коса

Дали ви се допаѓа султанката Хурем русокоса?

Турската актерка Мерјем Узерли, повторно ги изненади своите фанови кога на Твитер објави фотографија на која таа е русокоса и…
Back to top button