skinny

Еве какви „skinny“ фармерки ќе носат нашите девојки ова лето
Шопинг

Еве какви „skinny“ фармерки ќе носат нашите девојки ова лето

Тесни фармерки во силни бои се во мода Тесните фармерки се омилен модел на многу дами во последните неколку години.…
Тесни фармерки со висок струк – тренд кој и оваа пролет ќе биде хит
Шопинг

Тесни фармерки со висок струк – тренд кој и оваа пролет ќе биде хит

Тесните фармерки и оваа пролет ќе бидат хит Уште од пред неколку сезони моделите што популарно ги викаме „skinny“ фармерки…
Фармерки поради кои тесните модели излегуваат од мода
Шопинг

Фармерки поради кои тесните модели излегуваат од мода

Таканаречените „skinny“ фармерки веќе со години се на самиот врв на секоја шопинг листа, но и меѓу најпопуларните трендови. Тесните…
Еве како наше девојче носи skinny фармерки оваа сезона
Блогерија

Еве како наше девојче носи skinny фармерки оваа сезона

Погледнете ја оваа извонредна есенска комбинација на нашата модна блогерка Азизе Демиши од Струга која стои зад мондот блог rosee96.blogspot.mk.…
Како да носиме skinny фармерки оваа есен и зима
Модни совети

Како да носиме skinny фармерки оваа есен и зима

Тесните фармерките уште долго време ќе останат на модната сцена, без разлика на тоа што на некои девојки им се…
Еве како се носат најбараните фармерки за оваа сезона
Модни совети

Еве како се носат најбараните фармерки за оваа сезона

Џесика Алба е успешна деловна жена и мајка на две девојчиња, но и жена која е моден идол на многу…
SKINNY фармерки се аут! Во мода се …
Модни совети

SKINNY фармерки се аут! Во мода се …

Бидете шик во фармерки кои можете да ги носите на прошетка, на работа.. но и да останете во нив кога…
Back to top button