shoes

Кои се најчестите грешки што ги правиме кога носиме патики
Модни совети

Кои се најчестите грешки што ги правиме кога носиме патики

Да, да, веќе и врапчињата на гранките знаат дека патиките се еден од водечките трендови за оваа сезона, но прашањето…
Топ 20 неодоливи и совршено удобни папучи за пролет-лето 2016
Шопинг

Топ 20 неодоливи и совршено удобни папучи за пролет-лето 2016

Папучите покрај тоа што се задолжителни за овој период од годината, тие се и еден од најголемите трендиови за оваа…
Неодоливи и шик сандали што ќе ги носиме оваа пролет
Шопинг

Неодоливи и шик сандали што ќе ги носиме оваа пролет

Оваа сезона во мода се сандали зачинети со реси, светки, врвки … Секогаш кога имаме преголем избор, навистина е тешко…
Најубавите модели на пролетни еспадрили
Шопинг

Најубавите модели на пролетни еспадрили

Еспадрилите се хит оваа сезона и со нетрпение чекаме да ги видиме новите пролетни комбинации со нив и на нашиот…
Како да се облечете за на концерт, журка или турбо фолк забава
Модни совети

Како да се облечете за на концерт, журка или турбо фолк забава

Почнува сезоната на концерти и забави на отворено, така што, меѓу останатата пролетно-летна гардероба, време е да ја подготвите и…
Што ќе се случи ако престанете да купувате облека со принт
Шопинг

Што ќе се случи ако престанете да купувате облека со принт

Можеби никогаш не би ја дефинирале вашата гардероба како минималистичка, но не често се случува по одреден период да забележите…
Stuart Weitzman VS Zara – кои еспадрили ви се допаѓаат повеќе?
Шопинг

Stuart Weitzman VS Zara – кои еспадрили ви се допаѓаат повеќе?

Погледнете ги овие металик еспадрили со врвки кои ги најдовме на полиците на „Zara“ и кои мноогу потсетуваат на моделот…
Back to top button