ќерка

Неговата убавица слави роденден – еве како Горан Пандев ѝ честиташе на својата принцеза
Наши ѕвезди

Неговата убавица слави роденден – еве како Горан Пандев ѝ честиташе на својата принцеза

Пандев сподели фотографија од својата принцеза. Еден од најдобрите фудбалери кај нас и во светот, Горан Пандев соопшти прекрасна информација.…
На Дарио не му пречеше што надвор е + 40 степени – погледнете со каква убавица се шета среде Скопје
Наши ѕвезди

На Дарио не му пречеше што надвор е + 40 степени – погледнете со каква убавица се шета среде Скопје

Дарио прошета низ Скопје со неговата принцеза. Македонскиот пејач Дарио Панковски секој слободен момент го користи да го помине со…
Неодоливо видео на Спасен со сопругата и децата – МАКЕДОНИЈА ПОВТОРНО ТВОЈА, пеат во еден глас
Наши ѕвезди

Неодоливо видео на Спасен со сопругата и децата – МАКЕДОНИЈА ПОВТОРНО ТВОЈА, пеат во еден глас

Познатиот пејач гордо позираше со својот наследник Познатиот фолк-пејач Спасен Сиљаноски покрај своите обврски секогаш наоѓа време што го посветува…
Пејачот Јордан Митев ја покажа ќерката Кристина – ова е НАЈУБАВОТО НЕШТО што ќе го видите денес
Наши ѕвезди

Пејачот Јордан Митев ја покажа ќерката Кристина – ова е НАЈУБАВОТО НЕШТО што ќе го видите денес

Пејачот ги воодушеви сите Познатиот македонски фолк-пеја Јордан Митев при крај на минатата година за прв пат се оствари во…
Фолкерката што стана мајка на 52 години објави прва фотографија од бебето, го роди на Видовден (фото)
Новости

Фолкерката што стана мајка на 52 години објави прва фотографија од бебето, го роди на Видовден (фото)

Познатата фолк-пејачка Сања Малетиќ по долги години борба за потомство стана мајка на 52 годишна возраст. Таа се породи пред…
Познатиот скопски фраер на плажа со две убавици – фотографија која ќе ве разнежни
Наши ѕвезди

Познатиот скопски фраер на плажа со две убавици – фотографија која ќе ве разнежни

Иван ги воодушеви своите обожаватели со една фотографија на Инстаграм. Фронтменот на Либеро бенд, Иван Јованов неодамна стна татко и…
Back to top button