Огласи

ѕвездите на гранд

Македонската Гранд ѕвезда со својата нова песна го воодушеви Балканот – спотот руши рекорди
Наши ѕвезди

Македонската Гранд ѕвезда со својата нова песна го воодушеви Балканот – спотот руши рекорди

Новата песна доби само позитивни критики Даниел Тренчовски беше еден од учесниците во минатата сезона од „Ѕвездите на Гранд“ во…
Разочаран од своите пријатели, решил да замине далеку од Македонија – Даниел искрено за животот во туѓина
Наши ѕвезди

Разочаран од своите пријатели, решил да замине далеку од Македонија – Даниел искрено за животот во туѓина

Младиот пејач прв пат искрено за сообраќајната несреќа Даниел Тренчовски зборуваше искрено за сообраќајната несреќа што му се случила и…
Македонската Гранд ѕвезда ги изненади сите – сите коментираат дека сега изгледа уште поубаво
Наши ѕвезди

Македонската Гранд ѕвезда ги изненади сите – сите коментираат дека сега изгледа уште поубаво

Објави фотографии од пред и по третманот Младиот пејач на својот профил на социјалните мрежи сподели неколку фотографии и покажа…
Мики Секуловски растури, Цеца никогаш не била посреќна – велешанецот го освои Балканот со својот глас
Наши ѕвезди

Мики Секуловски растури, Цеца никогаш не била посреќна – велешанецот го освои Балканот со својот глас

Искусниот велешанец Мики Секуловски (36) од тимот на Светлана Цеца Ражнатовиќ направи „хаос“ во новата епизода од „Ѕвездите на Гранд“.…
Имаме нова Гранд ѕвезда од Македонија – девојките воодушевени, ги освои од прва со својот глас
Наши ѕвезди

Имаме нова Гранд ѕвезда од Македонија – девојките воодушевени, ги освои од прва со својот глас

Нова песна од шармантниот Македонец Младиот пејач Јасмин Алиевски иако не успеа да стигне до финалето во шоуто, сепак потпиша…
Back to top button