фризура

Брутално издание на Гавазова – Сузана во мини фустанче хипнотизира, златните детали посебна приказна
Наши ѕвезди

Брутално издание на Гавазова – Сузана во мини фустанче хипнотизира, златните детали посебна приказна

Атрактивната пејачка повторно во центарот на вниманието Нашата најпозната фолк-пејачка Сузана Гавазова се појави во црно од глава до пети…
Анета јавно го покажа мажот за кого вели дека е една од НАЈВАЖНИТЕ ЛИЧНОСТИ што ги има во животот
Наши ѕвезди

Анета јавно го покажа мажот за кого вели дека е една од НАЈВАЖНИТЕ ЛИЧНОСТИ што ги има во животот

На своите последни настапи блеска како никогаш досега, а тоа многумина го забележуваат и на социјалните мрежи. Пејачката Анета Љумаковска…
Карлеуша потполно го промени имиџот, нема шанси да ја препознаете – никогаш досега не изгледала вака
Коса

Карлеуша потполно го промени имиџот, нема шанси да ја препознаете – никогаш досега не изгледала вака

Ново шок издание на ЈК Балканската „поп“ кралица, Јелена Карлеуша, веќе со децении е препознатлива и по својата руса коса…
Беше една од најпознатите русокоси Македонки на Инстаграм, но погледнете ја со нова фризура
Коса

Беше една од најпознатите русокоси Македонки на Инстаграм, но погледнете ја со нова фризура

Органџиева се пофали со новата фризура Познатата инфлуенсерка Агнеса Органџиева покрај својот моден стил, таа е препознатлива и по својата…
Татјана повеќе не изгледа исто – НИКОГАШ ПОЗГОДНА, за нејзината шик фризура зборува цела естрада
Коса

Татјана повеќе не изгледа исто – НИКОГАШ ПОЗГОДНА, за нејзината шик фризура зборува цела естрада

Фолк-пејачката Татјана Лазаревска покрај своите песни позната е како дама на која заштитен знак и е кратката шик фризура. Татјана…
Познатата скопјанка се пофали со нов имиџ – Агнеса ги воодушеви сите, промената ѝ стои одлично!
Коса

Познатата скопјанка се пофали со нов имиџ – Агнеса ги воодушеви сите, промената ѝ стои одлично!

Познатата инфлуенсерка со нова фризура Познатата скопска инфлуенсерка Агнед Органџиева се пофали со нова фризура и ги изненади своите фанови.…
Цеца не сте ја виделе во вакво издание – ја промени фризурата, „фрчат“ коментари од сите страни
Новости

Цеца не сте ја виделе во вакво издание – ја промени фризурата, „фрчат“ коментари од сите страни

Пејачката со нова боја на коса Најголемата фолк-дива на Балканот, Светлана Цеца Ражнатовиќ, ја промени бојата на косата и ги…
Back to top button