Теа таировиќ

Нашата Стојне во Теа Таировиќ издание
TV

Нашата Стојне во Теа Таировиќ издание

Пејачката направи луда и незаборавна вечер Познатата фолк-пејачка Стојне Николова замеша во преполниот клуб, па дополнително ја загреа атмосферата. Повеќе…
Цеца или Теа, која ви изгледаше поубаво на забавата за најбогатите Роми? Овој детаљ ги воодушеви сите
Стил

Цеца или Теа, која ви изгледаше поубаво на забавата за најбогатите Роми? Овој детаљ ги воодушеви сите

Никого не оставија рамнодушен Пејачките Светлана Цеца Ражнатовиќ и Теа Таировиќ беа главни гостинки на „Светскиот ромски бал“ во Скопје.…
Клекна на колена и го гушна девојчето – Tеа со овој ЕМОТИВЕН ГЕСТ ги воодушеви гостите во Скопје
Новости

Клекна на колена и го гушна девојчето – Tеа со овој ЕМОТИВЕН ГЕСТ ги воодушеви гостите во Скопје

Големата музичка ѕвезда Теа Таировиќ вчера имаше настап на Ромскиот бал во Скопје каде направи одлична забава. Кога Теа се…
Шлиц до папокот, ништо не остави на фантазијата – лудница во Скопје, Теа го запали градот (видео)
Новости

Шлиц до папокот, ништо не остави на фантазијата – лудница во Скопје, Теа го запали градот (видео)

Теа Таировиќ со шлиц до папокот Пејачката Теа Таировиќ во Скопје одржа настап за кој зборуваат сите, посебно заради нејзиниот…
Спасен ги воодушеви нашите иселеници во Канада – погледнете дел од неговиот настап во Торонто
Наши ѕвезди

Спасен ги воодушеви нашите иселеници во Канада – погледнете дел од неговиот настап во Торонто

Големата македонска музичка ѕвезда Спасен Силјаноски настапи во преполн клуб и направи атмосфера за паметење. Познатиот фолк-пејач имаше настап пред…
За три дена во Македонија ќе се одржи невиден спектакл – шокантни цифри ќе заработат ови две дами
Наши ѕвезди

За три дена во Македонија ќе се одржи невиден спектакл – шокантни цифри ќе заработат ови две дами

Александра Пријовиќ во текот на изминатата 2023 година стана најбараната и најпопуларната пејачка во целиот регион. Младата српска пејачка постигна…
Теа Таировиќ го запали Скопје – во првите редови беа и нејзините родители, мајката со солзи на очите!
Новости

Теа Таировиќ го запали Скопје – во првите редови беа и нејзините родители, мајката со солзи на очите!

Популарната пејачка ја воодушеви публиката Теа Таировиќ во Скопје направи концерт за паметење и покажа зошто важи за една од…
ДРСКОСТА на Теа Таировиќ – На колегите им се обрати како да се пониска класа од неа (ВИДЕО)
TV

ДРСКОСТА на Теа Таировиќ – На колегите им се обрати како да се пониска класа од неа (ВИДЕО)

Таа е една од најпопуларните пејачки на Балканот. По песната „Хајде“ која стане вирална со над 94 милиони прегледи, Теа…
Back to top button