тања

„БОГ НЕ ми го даде тој подарок “: Тања Бошковиќ откри за што најмногу жали во животот
Наши ѕвезди

„БОГ НЕ ми го даде тој подарок “: Тања Бошковиќ откри за што најмногу жали во животот

Една од најпопуларните српски актерки ја отвори нејзината душа и ги откри деталите за распадот што остави неизбришлив белег.  …
Познатата актерка потроши илјадници евра за да ја реновира целата зграда! Еве како реагираа соседите
Celebrity

Познатата актерка потроши илјадници евра за да ја реновира целата зграда! Еве како реагираа соседите

Сосед, кој може да се посака! – со овие зборови ја опишуваат познатата актерка Тања Бошковиќ нејзините соседи во Воздовац.…
СОСЕДИТЕ ОТКРИЈА СЕ: Еве што всушност се случува помеѓу Тања Савиќ и нејзиниот сопруг во четири sида
Celebrity

СОСЕДИТЕ ОТКРИЈА СЕ: Еве што всушност се случува помеѓу Тања Савиќ и нејзиниот сопруг во четири sида

Пејачката Тања Савиќ во последните неколку години беше мета на таблоидите поради наводните проблеми со сопругот Душан Јованчевиќ. Според медиумите,…
Back to top button