Тања Кокев

Кралицата Летиција БЛЕСКАШЕ, но и убавата сопруга на Ковачевски никого не остави рамнодушен
Стил

Кралицата Летиција БЛЕСКАШЕ, но и убавата сопруга на Ковачевски никого не остави рамнодушен

Сопругата на премиерот за овој настан избра сува елеганција! Сопругата на премиерот Димитар Ковачевски, Елена Ковачевска, на свечената вечера организирана…
Фотографиите ќе ги погледнете два пати – сопругата на Ковачевски блескаше кога се појави во црквата
Стил

Фотографиите ќе ги погледнете два пати – сопругата на Ковачевски блескаше кога се појави во црквата

Елена Ковачевска, сопругата на премиерот Димитар Ковачевски, ги воодушеви сите со своето елегантно издание. Таа за концертот во црквата „Свети…
Нашата позната дизајнерка во издание во кое НЕ можеме да престанеме да гледаме
Наши ѕвезди

Нашата позната дизајнерка во издание во кое НЕ можеме да престанеме да гледаме

Неодолив шик во режија на Тања Кокев Модната креаторка Тања Кокев не ретко знае да објави фотографија со која ќе…
Македонки во проѕирни фустани под кои НЕ носат ништо
Опа!

Македонки во проѕирни фустани под кои НЕ носат ништо

Е ова е жешко На профилот на Тања Кокев се појавија неколку фотографии од наши манекенки во необично храбри модни…
Француски гламур на македонски начин – погледнете ги овие преубави венчаници
CATWALK

Француски гламур на македонски начин – погледнете ги овие преубави венчаници

Погледнете дел од новата колекција на Тања Кокев Новата женствена и раскошна колекција венчаници со потписот на една од нашите…
Back to top button