Татјана Стојановска

Македонската Софија Лорен го „запали“ Инстаграм – водителката им одржа лекција на познатите дами
Наши ѕвезди

Македонската Софија Лорен го „запали“ Инстаграм – водителката им одржа лекција на познатите дами

Познатата водителка Татјана Стојановска важи за една од најелегантните жени од јавната сцена во Македонија. Таа сега покажа и зошто…
Нова фризура, цветен фустан и неверојатен шарм – водителката Татјана никогаш поубава (фото)
Наши ѕвезди

Нова фризура, цветен фустан и неверојатен шарм – водителката Татјана никогаш поубава (фото)

Нашата Софија Лорен блесна во сиот свој сјај Водителката Татјана Стојановска се појави на еден јавен настан во издание кое…
Татјана во издание во какво ретко ја гледаме – убавата водителка ужива покрај бaзенот во луксузниот хотел
Наши ѕвезди

Татјана во издание во какво ретко ја гледаме – убавата водителка ужива покрај бaзенот во луксузниот хотел

Нашата позната водителка, Татјана Стојановска, ги спакува куферите и замина да ги „наполни батериите“ во Турција. Водителката од таму објави…
Во вакво издание ја немаме видено – Татјана Стојановска поубава од било кога
Наши ѕвезди

Во вакво издание ја немаме видено – Татјана Стојановска поубава од било кога

Татјана Стојановска се вбројува меѓу жените кои стареат како виното. Таа е една од најубавите жени на нашата естрада, која…
Испливаа неколку фотографии од младоста на Татјана Стојановска – беше и остана кралица (фото)
Наши ѕвезди

Испливаа неколку фотографии од младоста на Татјана Стојановска – беше и остана кралица (фото)

Некогаш и сега Нашата позната водителка Татјана Стојановска неодамна го прослави својот 49 роденден, но оваа бројка за неа нема…
Овие фотографии се доказ дека Татјана Стојановска беше и остана една од нашите најубави познати дами
Наши ѕвезди

Овие фотографии се доказ дека Татјана Стојановска беше и остана една од нашите најубави познати дами

Телевизија Канал 5 вчера славеше роденден, а Татјана како една од нивните најпознати презентерки блескаше на прославата. Шармантната водителка Татјана…
Back to top button