таткото на Вања

Обвинет дека за пари ја предал својата ќерка во раце на монструми – еве што се случува со таткото на Вања
Вирално

Обвинет дека за пари ја предал својата ќерка во раце на монструми – еве што се случува со таткото на Вања

Цела Македонија згрозена од двојното убиство Како што објавија напите медиуми, таткото и останатите осомничени за убиството на Вања се…
Целиот Балкан во голем шок по убиството на Вања – овој монструозен детаљ ги збунува и експертите (видео)
Вирално

Целиот Балкан во голем шок по убиството на Вања – овој монструозен детаљ ги збунува и експертите (видео)

Постојат неколку неразјаснети работи околу убиството на малата Вања Ѓорчевска и велешанецот Панче Жежовски кои кај јавноста, како во Македонија,…
Еве зошто таткото на Вања беше со избричена глава и во комбинезон – Балканот во шок од злосторството!
Вирално

Еве зошто таткото на Вања беше со избричена глава и во комбинезон – Балканот во шок од злосторството!

Осомничените Влатко Кешишев, Велибор Манев и Боре Видовски, обвинети за киднапирање и убиство на Вања Ѓорчевска (14) моментално се наоѓаат…
Back to top button