Татијана Стефановска

Додека тато ја чува ќеркичката, мама ужива на плажа – погледнете каде замина македонската фолкерка
Наши ѕвезди

Додека тато ја чува ќеркичката, мама ужива на плажа – погледнете каде замина македонската фолкерка

Татијана се спакува и замина во далечната Австралија. Пејачката на фолк-музика Татијана Стефановска важи за една од најпривлечните жени на…
Татијана сега изгледа подобро од кога било досега – МАЈЧИНСТВОТО ја направи да блеска од среќа
Наши ѕвезди

Татијана сега изгледа подобро од кога било досега – МАЈЧИНСТВОТО ја направи да блеска од среќа

Ирена и Тања уживаа во возењето со мотор и се снимаа. Пејачките Ирена Спасовска и Татијана Стефановска неодамна се впуштија…
Еве со кого Ирена Спасовска лудува низ градот – како тинејџерка, ужива во животот за сите пари
Наши ѕвезди

Еве со кого Ирена Спасовска лудува низ градот – како тинејџерка, ужива во животот за сите пари

Нашата позната фолк-пејачка Ирена Спасовска ова лето го помина работно, а сега покажа и како ги минува септемвриските денови. Имено,…
ДОЛГА НОГА и длабоко деколте: Нашата фолк пејачка во ТОП ФОРМА се облече во УЛТРА КРАТОК фустан
Наши ѕвезди

ДОЛГА НОГА и длабоко деколте: Нашата фолк пејачка во ТОП ФОРМА се облече во УЛТРА КРАТОК фустан

Татијана облече ултра краток фустан кој одлично ги истакна нејзините атрибути. Пејачката на фолк-музика Татијана Стефановска важи за една од…
Македонската фолкерка во ТОП ФОРМА по ПОРОДУВАЊЕТО – во тесен фустан го истакна бујното ДЕКОЛТЕ
Наши ѕвезди

Македонската фолкерка во ТОП ФОРМА по ПОРОДУВАЊЕТО – во тесен фустан го истакна бујното ДЕКОЛТЕ

Македонската фолк-пејачка по породувањето ја доведе линијата до совршенство. Татијана се појави на снимање со краток фустан и длабоко деколте,…
Back to top button