Таско

Сопругата на Таско повторно е бремена – пред една година добија син, а еве што ќе биде второто
Наши ѕвезди

Сопругата на Таско повторно е бремена – пред една година добија син, а еве што ќе биде второто

Сопругата на Таско повторно е бремена, а го открија и полот на бебето. Кристијан Тасковски во јавноста познат како Таско…
Македонскиот пејач го покажа НАСЛЕДНИКОТ – преубави фотографии со малиот Лукијан и сопругата Таша
Наши ѕвезди

Македонскиот пејач го покажа НАСЛЕДНИКОТ – преубави фотографии со малиот Лукијан и сопругата Таша

Таско ужива во првиот семеен одмор заедно со сопругата и синот. Кристијан Тасковски во јавноста познат како Таско се вбројува…
Нема поголема среќа: Македонскиот пејач СТАНА ТАТКО – бебето доби необично име
Наши ѕвезди

Нема поголема среќа: Македонскиот пејач СТАНА ТАТКО – бебето доби необично име

Таско убавата вест ја соопшти на социјалните мрежи, а честитки веднаш почнаа да пристигнуваат. Кристијан Тасковски во јавноста познат како…
Свадба ГОЛЕМА И ВЕСЕЛА: Се ожени македонскиот пејач – невестата со шлиц до колк и стомак „до заби“
Наши ѕвезди

Свадба ГОЛЕМА И ВЕСЕЛА: Се ожени македонскиот пејач – невестата со шлиц до колк и стомак „до заби“

Таско сподели први фотографии и видеа од својата свадба. Популарниот рапер Кристијан Тасковски во јавноста познат како Таско е еден…
Back to top button