тармп

Иванка Трамп ги изненади Американците со фотографија без шминка
Celebrity

Иванка Трамп ги изненади Американците со фотографија без шминка

По повод својот 38-ти роденден, ИВАНКА ТРУМП на Инстаграм ја објави својата фотографија без шминка и го покажа своето младешко…
Back to top button