тарик

Тарик Филиповиќ со емотивна честитка и го честиташе роденденот на својата сопруга и ги одушеви фановите
Celebrity

Тарик Филиповиќ со емотивна честитка и го честиташе роденденот на својата сопруга и ги одушеви фановите

Тарик и испрати честитки и на социјалните мрежи. Лејла Филиповиќ го прослави 43-от роденден и фановите беа воодушевени од честитката…
Back to top button