тара

Раста со нов автомобил дошол по ќерката Тара, а Ана остана сама, лута и нерасположена
Наши ѕвезди

Раста со нов автомобил дошол по ќерката Тара, а Ана остана сама, лута и нерасположена

Познатиот рапер Стефан Ѓуриќ Раста е фатен кога со својот нов скапоцен, спортски автомобил марка БМВ дошол до станот на…
Галениче на тато – Раста ја прошета Тара, еве што ѝ подари на својата ќерка
Наши ѕвезди

Галениче на тато – Раста ја прошета Тара, еве што ѝ подари на својата ќерка

Пејачката Ана Николиќ и раперот Стефан Ѓуриќ Раста во текот на краткиот брак ја добија ќеркичката Тара, која живее со…
Back to top button