тантела

Познатата скопјанка се појави во проѕирен фустан на ромскиот бал – сите изненадени од овој детаљ?!
Наши ѕвезди

Познатата скопјанка се појави во проѕирен фустан на ромскиот бал – сите изненадени од овој детаљ?!

Полна со самодоверба, не ја тргаше насмевката од лицето Познатата инфлуенсерка Агнес Органџиева на црвениот килим на Ромскиот бал во…
Цело Скопје се вртеше по неа – пејачката НИКОГАШ НЕ ИЗГЛЕДАЛА ПОЖЕШКО, ја крена температурата
Стил

Цело Скопје се вртеше по неа – пејачката НИКОГАШ НЕ ИЗГЛЕДАЛА ПОЖЕШКО, ја крена температурата

Еве како можете да носите тантела оваа сезона Нашата позната пејачка Антониа Гиговска се појави од глава до пети облечена…
Најубавите фустани од тантела од новите пролетни колекции
Шопинг

Најубавите фустани од тантела од новите пролетни колекции

Неодоливи фустани од тантела за оваа пролет Фустаните од тантела се популарни секоја пролет, а овој пат во понудата на…
Црвена тантела и совршено тело – пејачката Јелена Розга во провокативно издание
Наши ѕвезди

Црвена тантела и совршено тело – пејачката Јелена Розга во провокативно издание

Не оди во теретана, а изгледа одлично! Хрватската пејачка Јелена Розга за еден настап се појави во провокативен црвен фустан…
Најубавите пролетни фустани од тантела со потписот на Зара
Шопинг

Најубавите пролетни фустани од тантела со потписот на Зара

Романтичните фустани од тантела не се резервирани само за свечени пригоди, особено ако станува збор за модел со модерен крој.…
Изгледајте како вистинска дива во овој преубав црвен фустан од тантела
Шопинг

Изгледајте како вистинска дива во овој преубав црвен фустан од тантела

Повторно шик фустан со сосема пристојна цена… Linea Collection Кликни тука и види ја цената на овој фустан » Македонскиот…
Еве како да изгледате жентсвено, романтично и гламурозно
Модни совети

Еве како да изгледате жентсвено, романтично и гламурозно

Црвени, црни, бели, проѕирни… – погледнете ги најубавте фустани од тантела од најпозанттте „high-street“ брендови во Македонија. Тантелата важи за…
Back to top button