тамара

Познатата водителка која ги реновира домовите на сиромашните за прв пат стана мајка
Celebrity

Познатата водителка која ги реновира домовите на сиромашните за прв пат стана мајка

Познатата водителка се породи. Тамара Грујиќ која ни стана една од омилените водителки со нејзината емисија „Во акција со Тамара“…
Тамара, одамна не сме биле олку горди – премиерот Заев и Тијана упатија честитки
Celebrity

Тамара, одамна не сме биле олку горди – премиерот Заев и Тијана упатија честитки

Македонија го освои осмото место на Евровизија, а победата ја однесе Холандија. Тамара Тодевска со својот настап на Евровизија и…
Холандија победник, Македонија осма на Евровизија
LIFESTYLE

Холандија победник, Македонија осма на Евровизија

Македонија го освои осмото место на Евровизија, а победата ја однесе Холандија. Историска ноќ за Македонија во Тел Авив. Спектакуларен…
Тамара се пласираше во финалето на Евровизија (видео)
LIFESTYLE

Тамара се пласираше во финалето на Евровизија (видео)

Тамара се пласира во финалето. Таа со солзи во очи го заврши својот овогодишен настап на Евровизија во Тел Авив. Настапот…
Back to top button