Тамара Милутиновиќ

Важи за една од најубавите Гранд ѕвезди – погледнете како изгледаше на почетокот од кариерата
Наши ѕвезди

Важи за една од најубавите Гранд ѕвезди – погледнете како изгледаше на почетокот од кариерата

Откако се пoјави до сега има направено голема трансформација Пејачката Тамара Милутиновиќ важи за една од најубавите пејачки во регионот.…
Позната пејачка од „Ѕвездите на Гранд“ ќе се повлече од естрадата?
Наши ѕвезди

Позната пејачка од „Ѕвездите на Гранд“ ќе се повлече од естрадата?

Ова ги изненади нејзините фанови Тамара Милутиновиќ и покрај своите големи хитови што ги направи реши да се повлече од…
Back to top button