такси

КАРАМБОЛ ПРЕД КЛИНИКА: Тешка сообраќајна несреќа вечерва на „Водњанска“
Вести

КАРАМБОЛ ПРЕД КЛИНИКА: Тешка сообраќајна несреќа вечерва на „Водњанска“

Два автомобила се судриле вечерва пред не пол час во близина на влезот на Клинички центар „Мајка Тереза“. Од видеото…
Back to top button