тага

6 месеци по трагедијата се огласи сопругата на Ферус: „Останав сама, без тебе тешко оди“
Наши ѕвезди

6 месеци по трагедијата се огласи сопругата на Ферус: „Останав сама, без тебе тешко оди“

После 6 месеци од неговата см-pт Јелена напиша емотивен статус за Ферус. Во мај годинава најпознатиот кларинетист и саксофонист, Ферус…
ТИ ДОНЕСОВ БЕЛИ РОЗИ, КОЈА ОД КОЈА ПОУБАВА: Последен поздрав на ЗОКИ ФАЦИ со неговата најсакана личност… ЛЕТАЈ ПАНДОРА!
Наши ѕвезди

ТИ ДОНЕСОВ БЕЛИ РОЗИ, КОЈА ОД КОЈА ПОУБАВА: Последен поздрав на ЗОКИ ФАЦИ со неговата најсакана личност… ЛЕТАЈ ПАНДОРА!

Водителот и новинар Зоран Василевски-Фаци на својот инстаграм-профил, вчера, објави тажна вест. Починала неговата најсакана личност, неговата мајка. Популарниот водител…
Доживеа ГОЛЕМА TPAГЕДИJA, Дракче скршена од болка се огласи: „Моите очи течат како река“
Наши ѕвезди

Доживеа ГОЛЕМА TPAГЕДИJA, Дракче скршена од болка се огласи: „Моите очи течат како река“

Дракче, скршена од болка поради cмр-ттa на нејзиниот татко своите емоции ги искажа преку статус на Фејсбук. Публиката ја оожава,…
Скршен од болка, македонскиот пејач ИЗГУБИ ДРАГ ПРИЈАТЕЛ: „Збогум и почивај во небесното царство“
Наши ѕвезди

Скршен од болка, македонскиот пејач ИЗГУБИ ДРАГ ПРИЈАТЕЛ: „Збогум и почивај во небесното царство“

Македонскиот фолкер изгуби драг пријател и напипа емотивна порака за него. Фолк пејачот Марјан Коцев ги трогна, но и растажи…
Никогаш не сме спремни да кажеме ЗБОГУМ, но понекогаш тоа е неизбежно
MAMA

Никогаш не сме спремни да кажеме ЗБОГУМ, но понекогаш тоа е неизбежно

Никогаш не сме спремни да ги пуштиме саканите да си заминат од нас, оние кои ни го направиле животот подобар.…
Кога имате сè во животот и не сте свесни за тоа …
MAMA

Кога имате сè во животот и не сте свесни за тоа …

Седев со мојот сопруг во кафуле и пиевме кафе. Тој беше млад и убав и јас го сакав. На мене…
Back to top button