султанка

Мерјем Узерли признава: „Би глумела во серија макар и само за сладолед“
Наши ѕвезди

Мерјем Узерли признава: „Би глумела во серија макар и само за сладолед“

Популарната турска актерка Мерјем Узерли, која се прослави по улогата на султанката Хурем во серијата „Сулејман Величествениот“ и натаму не…
Дали ви се допаѓа султанката Хурем русокоса?
Коса

Дали ви се допаѓа султанката Хурем русокоса?

Турската актерка Мерјем Узерли, повторно ги изненади своите фанови кога на Твитер објави фотографија на која таа е русокоса и…
Back to top button