сулејман величествениот

Познатата Турчинка блескаше на црвениот килим во Кан – РАСКОШНИОТ ФУСТАН никого не остави рамнодушен
TV

Познатата Турчинка блескаше на црвениот килим во Кан – РАСКОШНИОТ ФУСТАН никого не остави рамнодушен

Турската актерка Мерјем Узерли се појави на Канскиот фестивал во издание со кое никого не остави рамнодушен. Убавата Турчинка којашто…
Познатата Турчинка прв пат ја покажа својата мајка – обожавателите ИЗНЕНАДЕНИ, еве на кого личи
TV

Познатата Турчинка прв пат ја покажа својата мајка – обожавателите ИЗНЕНАДЕНИ, еве на кого личи

Секоја година втората недела во мај, ширум светот се одбележува Денот на мајките во кој се слави мајчинството. Во знак…
Трагичната судбина на актерката од Сулејман Величествениот и ШОКАНТНИТЕ детали од нејзиниот скандалозен живот
Наши ѕвезди

Трагичната судбина на актерката од Сулејман Величествениот и ШОКАНТНИТЕ детали од нејзиниот скандалозен живот

Познатата актерка од „Сулејман Величествениот“ водеше скандалозен живот полн со неверојатни детали. Турската актерка Небахат Чехре се прослави со улогата…
Играше во „Сулејман Величествениот“, а малкумина знаат дека е од МАКЕДОНИЈА – погледнете како изгледа во приватниот живот
Наши ѕвезди

Играше во „Сулејман Величествениот“, а малкумина знаат дека е од МАКЕДОНИЈА – погледнете како изгледа во приватниот живот

Никогаш не би ја препознале… Ќе се изненадите како изгледа денес познатата актерка Популарната турска серија „Сулејман Величествениот“ постигна неверојатен…
Back to top button