Сузана Гавазова

Ирена Спасовска се пофали со своето бујно деколте – фолкерката се појави насмеана и го украде шоуто
Наши ѕвезди

Ирена Спасовска се пофали со своето бујно деколте – фолкерката се појави насмеана и го украде шоуто

Познатата фолк-пејачка, Ирена Спасовска, се појави во провокативно издание во емисијата „Мерак меана“ и беше поприлично расположена, па речиси никој…
ШТО ИМ СЕ СЛУЧУВА НА НАШИТЕ ЅВЕЗДИ?! ГИ ФАТИ НЕКОЈ НЕОБИЧЕН, ЧУДЕН ВИРУС – ЕВЕ КАКО СЕ ШИРИ
Наши ѕвезди

ШТО ИМ СЕ СЛУЧУВА НА НАШИТЕ ЅВЕЗДИ?! ГИ ФАТИ НЕКОЈ НЕОБИЧЕН, ЧУДЕН ВИРУС – ЕВЕ КАКО СЕ ШИРИ

Дали и вие го забележавте ова? На социјалните мрежи овие денови се шират необични видеа објавени од напите најпознати музички…
Македонците од Швајцарија во транс, Гавазова направи невиден спектакл – со ова сите ги изненади
Наши ѕвезди

Македонците од Швајцарија во транс, Гавазова направи невиден спектакл – со ова сите ги изненади

Салата беше полна до последно место Познатата фолк-пејачка Сузана Гавазова вчера имаше незаборавен настап пред нашите иселеници во Швајцарија. На…
Гавазова направи уште еден спектакл пред нашите иселеници – фустанчето полн погодок (фото)
Наши ѕвезди

Гавазова направи уште еден спектакл пред нашите иселеници – фустанчето полн погодок (фото)

Атрактивната Сузана Гавазова уште еднаш покажа зошто важи за една од нашите најпознати фолк пејачки. Имено, пејачката овој викенд имаше…
Пејачката го покажа својот рај – си засадила јагоди во раскошниот двор, еве и како ги вапса јајцата
Наши ѕвезди

Пејачката го покажа својот рај – си засадила јагоди во раскошниот двор, еве и како ги вапса јајцата

Пејачката со оваа објава ги изненади фановите Во релативно мало место, во непосредна близина на едно од нашите најубави природни…
Погледнете како Гавазова го изненади својот сакан – вистинска домаќинка, мелем за очи и душа
Наши ѕвезди

Погледнете како Гавазова го изненади својот сакан – вистинска домаќинка, мелем за очи и душа

Популарната фолк-пејачка Сузана Гавазова откри како таа го минува 1. Мај, Меѓународниот ден на трудот. Имено, Сузе на својот профил…
Гавазова во ова „БЕЗОБРАЗНО“ фустанче направи фешта – изгледа како МИЛИОН ДОЛАРИ што и да облече
Наши ѕвезди

Гавазова во ова „БЕЗОБРАЗНО“ фустанче направи фешта – изгледа како МИЛИОН ДОЛАРИ што и да облече

Повторно направи лом Пејачката Сузана Гавазова руши рекорди на своите настапи низ Австралија, а на нашинците одлична забава им приреди…
Гавазова ја немаме видено во вакво издание – како тинејџерка, тесните фармерки пукаат на неа
Наши ѕвезди

Гавазова ја немаме видено во вакво издание – како тинејџерка, тесните фармерки пукаат на неа

Македонската фолк-дива, Сузана Гавазова, со секое свое појавување и на социјалните мрежи многумина остава без текст. Но овој пат Гавазова…
Back to top button