сако

Цаци од ТВ Сител никогаш не изгледала поубаво – водителката им одржа лекција на своите колешки
Стил

Цаци од ТВ Сител никогаш не изгледала поубаво – водителката им одржа лекција на своите колешки

Славица Арсова важи за една од најпознатите и омилените водителки која веќе со години ја гледаме на вестите на телевизија…
Шерлиз Терон ни одржа лекција како да ја носиме најпопуларната боја за оваа сезона
Холивуд

Шерлиз Терон ни одржа лекција како да ја носиме најпопуларната боја за оваа сезона

Ова издание не остави без зборови Оскаровката Шерлиз Терон не воодушеви со своето последно издание. Имено, нејзиниот блејзер во портокалова…
Викторија Бекам го одобри: Единственото сако кое ви е потребно оваа есен
Fashion

Викторија Бекам го одобри: Единственото сако кое ви е потребно оваа есен

Колку и некои трендови да ви се чинат привлечни, безвременската елеганција и класиката секогаш се вистинскиот избор. Овој модел потврдено…
Есента е незамислива без сакоа: Еве кои се најпопуларните модели за оваа сезона
Fashion

Есента е незамислива без сакоа: Еве кои се најпопуларните модели за оваа сезона

Освен што е задолжително парче облека за есен, ничија облека не е комплетна без барем едно сако. Но, ниту класичното…
Back to top button