Огласи

роденден

Денеска е посебен ден за Анастасија и Гудељ: Пејачката сподели убава вест – честитки добива од сите страни
Celebrity

Денеска е посебен ден за Анастасија и Гудељ: Пејачката сподели убава вест – честитки добива од сите страни

Анастасија Ражнатовиќ ужива во бракот со фудбалерот Немања Гудељ со кого се венчаше во август годинава. фото инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ Венчавката…
Oгромна радост во домот на Марија Шерифовиќ- Честитки пристигаат од сите страни!
Celebrity

Oгромна радост во домот на Марија Шерифовиќ- Честитки пристигаат од сите страни!

Марија Шерифовиќ, имаше посебна причина за славење. фото инстаграм/Марија Шерифовиќ Поп ѕвездата и член на жирито на музичкото натпреварување „Ѕвездите…
Нашата позната пејачка сподели преубава вест – честитки пристигаат од сите страни, а ова е причината
Наши ѕвезди

Нашата позната пејачка сподели преубава вест – честитки пристигаат од сите страни, а ова е причината

Познатата фолк-пејачка Анета Љумаковска од бракот со Џими Мицевски ја има ќерката Моника, која денес слави роденден. Пејачката со емотивна…
Голема прослава во домот на Борко – еве од кого го доби најубавиот подарок за својот 41. роденден (фото)
Наши ѕвезди

Голема прослава во домот на Борко – еве од кого го доби најубавиот подарок за својот 41. роденден (фото)

Борко испрати важна порака преку Инстаграм и откри колку години наполни. Ракометарот Борко Ристовски славеше роденден заедно со најблиските. ФОТО:…
Познатиот фолк-пејач сподели преубава вест – честитки пристигнуваат, тој и сопругата пресреќни (фото)
Наши ѕвезди

Познатиот фолк-пејач сподели преубава вест – честитки пристигнуваат, тој и сопругата пресреќни (фото)

Синот на познатиот пејач наполни пет години Познатиот македонски фолк-пејач Марјан Коцев (48) преку социјалните мрежи му го честиташе петтиот…
Најсреќниот ден во животот на Ѓоко и Ивана Јовиќ – им пристигнуваат честитки од сите страни (фото)
Наши ѕвезди

Најсреќниот ден во животот на Ѓоко и Ивана Јовиќ – им пристигнуваат честитки од сите страни (фото)

Познатиот пејач Ѓоко Јовиќ заедно со сопругата организираа роденденска прослава за нивниот најмалиот син Дарин. За најмладиот член во семејството…
Остана без зборови: Погледнете какво изненадување му приреди Мими Нуне на својот сакан сопруг
Наши ѕвезди

Остана без зборови: Погледнете какво изненадување му приреди Мими Нуне на својот сакан сопруг

Македонската Гранд ѕвезда му приреди прекрасно изненадување на својот сопругот. Популарниот музичар Филип Нуне славеше роденден, а неговата сопруга му…
Back to top button