нов имиџ

Елена Велевска со нов имиџ: Фолкерката во кратко фустанче – ДЕКОЛТЕТО во прв план
Наши ѕвезди

Елена Велевска со нов имиџ: Фолкерката во кратко фустанче – ДЕКОЛТЕТО во прв план

Македонската фолк-пејачка ги воодушеви следбениците со новиот ретро имиџ. Елена се прошета во кратко цветно фустанче, а со длабокото деколте…
Back to top button