Нина Бадриќ

Хрватската пејачка моли за помош и јавно упати апел: Не сум добила скршена пара
Наши ѕвезди

Хрватската пејачка моли за помош и јавно упати апел: Не сум добила скршена пара

Во целиот регион се откажани сите концерти, а пејачите најгласно признаваат дека коронавирусот влијае на нивната работа. Хрватските музичари во…
Нина Бадриќ во Моника Белучи издание ги сруши социјалните мрежи
Наши ѕвезди

Нина Бадриќ во Моника Белучи издание ги сруши социјалните мрежи

Нина направи „драма“ на социјалните мрежи… Познатата хрватска пејачка Нина Бадриќ на својот профил на социјалната мрежа Инстаграм објави фотографија…
Back to top button