Никол Шерцингер

Еве што вели Шерцингер за скандалот со интимното домашно видео со поранешното момче
Холивуд

Еве што вели Шерцингер за скандалот со интимното домашно видео со поранешното момче

Познатата пејачка конечно зборуваше за домашно видео со поранешно момче Пејачката се чувствувала ужасно кога дозна дека нејзиното интимно видео…
Никол никого не остави рамнодушен во ова „забрането“ издание
Холивуд

Никол никого не остави рамнодушен во ова „забрането“ издание

40-годишната Никол Шерцингер доминираше на црвениот килим на свечената забава на телевизиската куќа Фокс. Поранешната членка на бендот „The Pussycat…
Никол Шерцингер покажа како се носи најсекси фустанот за оваа сезон
Холивуд

Никол Шерцингер покажа како се носи најсекси фустанот за оваа сезон

Што и да облече згодната Никол Шерцингер, таа повторно ќе изгледа фантастично. Поранешниот член на групата „Pussycat Dolls“ е позната…
Back to top button