Ника Тошиќ

Карлеуша и во облека од 2000 денари изгледа како милион долари – ПОГЛЕДНЕТЕ какви убавици се и нејзините ќерки
Наши ѕвезди

Карлеуша и во облека од 2000 денари изгледа како милион долари – ПОГЛЕДНЕТЕ какви убавици се и нејзините ќерки

Познатата пејачка се забавуваше со своите ќерки… Балканската поп дива Јелена Карлеуша на социјалните мрежи сподели фотографија од своите наследнички…
Back to top button