Нета

И Нетанијаху НЕ можеше да одолее, па заигра како кокошка заедно со победничката
TV

И Нетанијаху НЕ можеше да одолее, па заигра како кокошка заедно со победничката

„Сите те сакаме. И донесе голема чест на нашата земја.“ Израелскиот премиер Бенјамин Нетанијаху не можеше да одолее, а да…
Нета колку е ексцентрична толку е и симпатична, но влакната на оваа пејачка НЕ се забораваат!
Наши ѕвезди

Нета колку е ексцентрична толку е и симпатична, но влакната на оваа пејачка НЕ се забораваат!

Оваа година победата ја однесе Нета од Израел Нета Барзилај од Израел го освои првото место на овогодинешната Евровизија. Таа…
Победничката на Евровизија ја пее Гангам стајл (видео)
Вирално

Победничката на Евровизија ја пее Гангам стајл (видео)

Победничка на Евровизија за оваа година е Нета од Израел Нета Барзилај или едноставно само Нета е позната пејачка и…
Back to top button