Мики Секуловски

Еве кој беше најдобриот настап на Мики Секуловски во „Ѕвездите на Гранд“ – растури кога се појави
Наши ѕвезди

Еве кој беше најдобриот настап на Мики Секуловски во „Ѕвездите на Гранд“ – растури кога се појави

Најдобриот настап на Мики Секуловски во шоуто Во спектакуларното финале на „Ѕвездите на Гранд“ Мики Секуловски го освои високото второ…
Мики Секуловски го запали Мош – излезе пред скопската публика, жените воодушевени од неговиот имиџ
Наши ѕвезди

Мики Секуловски го запали Мош – излезе пред скопската публика, жените воодушевени од неговиот имиџ

Мики одржа настап за паметење Познатиот пејач од Велес, Мики Секуловски, кој изминатиов период беше актуелен во „Ѕвездите на Гранд“…
Еве со која македонска Гранд ѕвезда Цеца се појави во Македонија – цел град ечеше, ја запалија сцената
Наши ѕвезди

Еве со која македонска Гранд ѕвезда Цеца се појави во Македонија – цел град ечеше, ја запалија сцената

Спектакуларен настап на Светлана Цеца Ражнатовиќ во Куманово Балканската фолк-дива Светлана Цеца Ражнатовиќ вчера одржа незаборавен концерт во Куманово Спа.…
ЦЕЦА растури на концертот во КУМАНОВО – Вечерта ја отвори со зборови за Мики Секуловски (ВИДЕО)
Celebrity

ЦЕЦА растури на концертот во КУМАНОВО – Вечерта ја отвори со зборови за Мики Секуловски (ВИДЕО)

Големата српска дива, пејачката Цеца Ражнатовиќ ден по сопствениот роденден, 14 јуни имаше концерт во Куманово. Цеца со полни 51…
Мики Секуловски беше во „шок“ кога му се случи ова – ЕМОЦИИТЕ БЕА ПОСИЛНИ, одвај издржа (видео)
Наши ѕвезди

Мики Секуловски беше во „шок“ кога му се случи ова – ЕМОЦИИТЕ БЕА ПОСИЛНИ, одвај издржа (видео)

Се уште не стивнуваат емоциите по спектакуларното финале од „Ѕвездите на Гранд“ што се одржа претходната сабота. Според гласовите на…
Еве зошто Мики овие зборови на Цеца нема никогаш да ги заборави – погледнете и како ѝ се заблагодари
Наши ѕвезди

Еве зошто Мики овие зборови на Цеца нема никогаш да ги заборави – погледнете и како ѝ се заблагодари

Мики со освоеното второ место ги воодушеви сите Велешанецот Мики Секуловски ги воодушеви сите со освоеното второ место во „Ѕвездите…
Нашите пејачи направија лом во „Ѕвездите на Гранд“, НО РАСТУРИЈА И МАКЕДОНЦИТЕ СО СВОИТЕ ПОРАКИ
Наши ѕвезди

Нашите пејачи направија лом во „Ѕвездите на Гранд“, НО РАСТУРИЈА И МАКЕДОНЦИТЕ СО СВОИТЕ ПОРАКИ

Пејачите од Македонија растурија Во спектакуларното финале на „Ѕвездите на Гранд“, се бореа тројца кандидати од Македонија – Мики, Андријана…
Back to top button