Ознака: Меган Маркл

Војвотката од Сасекс не престанува да ги шокира Британците – овој пат најмногу се изненадени претставничките на понежниот пол!

Британците изненадени од овој чекор на Меган Маркл Најпознатите британски медиуми пренесуваат дека поранешната актерка…