Огласи

к-15

Миле Паника покажа каков бил во цутот на младоста и шокираше многумина – „Каква сељачина“ (фото)
Наши ѕвезди

Миле Паника покажа каков бил во цутот на младоста и шокираше многумина – „Каква сељачина“ (фото)

Миле Паника сподели видео со кое ги засмеа своите фанови. Актерот Бранко Огњановски во јавноста е познат како Миле Паника,…
Не, ова не е скеч на К-15: Се степаа група возрасни мажи од ЈП „Паркови и Зеленило“ (ВИДЕО)
Вирално

Не, ова не е скеч на К-15: Се степаа група возрасни мажи од ЈП „Паркови и Зеленило“ (ВИДЕО)

Утринава на твитер заедницата осамна видео кое предизвика лавина од реакции меѓу корисниците на социјалните мрежи. Група возрасни мажи вработени…
Миле Паника и Тошо Малеро во издание какво многумина ги немаат видено досега (видео)
Вирално

Миле Паника и Тошо Малеро во издание какво многумина ги немаат видено досега (видео)

Во вакво издание многумина ги немаат видено Тошо Малеро, Миле и Цацко веќе со децении важат за неприкосновени кога се…
Предлогот на Миле Паника од К-15 за новото име на Македонија стана реалност (видео)
Вирално

Предлогот на Миле Паника од К-15 за новото име на Македонија стана реалност (видео)

Кога македонскиот црн хумор ќе стане реалност … https://www.youtube.com/watch?v=50VYF4V68Yo&feature=share   И додека нашита новинари и аналитичари се чудат на креативноста…
Back to top button