Кристина Димитри

„Ме замени за дечко ми“ – Кристина Димитри со предупредување до овој маж
Наши ѕвезди

„Ме замени за дечко ми“ – Кристина Димитри со предупредување до овој маж

На публиката ѝ се претстави како манекенка, која овојуваше први награди на европските и светски избори, но се одлучи за…
Каква промена на најзгодната мама од Македонија – провоктивно изгледа како никогаш досега
Стил

Каква промена на најзгодната мама од Македонија – провоктивно изгледа како никогаш досега

Ги изненади сите со трансформацијата Тетовската убавица, Кристина Димитриевска, ги воодушеви сите со новата фризура со која што позираше на…
Познатата Македонка прв пат по разводот со момче? Ќе се изненадите и од тетоважата што ја направи (фото)
Наши ѕвезди

Познатата Македонка прв пат по разводот со момче? Ќе се изненадите и од тетоважата што ја направи (фото)

Прво го покажа новото момче, а потоа и тетоважата Нашата позната манекенка и пејачка Кристина Димитриевска често привлекува внимание и…
Една од најубавите Македонки заблеска покрај Тони Михајловски – тесното фустанче го украде шоуто
Наши ѕвезди

Една од најубавите Македонки заблеска покрај Тони Михајловски – тесното фустанче го украде шоуто

Никогаш не изгледала поубаво Кристина Димитриевска со својот атрактивен изглед привлекува внимание каде и да се појави. Нашата позната манекенка…
ВРИЕ НА НЕЈЗИНИОТ ИНСТАГРАМ ПО ОВАА ОБЈАВА-Нашата атрактивна пејачка покажа како правилно се слика во бикини …
Наши ѕвезди

ВРИЕ НА НЕЈЗИНИОТ ИНСТАГРАМ ПО ОВАА ОБЈАВА-Нашата атрактивна пејачка покажа како правилно се слика во бикини …

Убавата  пејачка Кристина Димитри во последно време е многу попупларна на социјалните мрежи. Таа често објавува провокативни фотографии на кои…
Back to top button