Огласи

костими за капење

Нов тренд во светот на модата – интимните делови ги покриваат со лепливи ленти
Трендови

Нов тренд во светот на модата – интимните делови ги покриваат со лепливи ленти

Дали овој тренд наскоро ќе го видиме и на нашите фестивали? Ако на Инстаграм ги следите највлијателните инфлуенсерки на светот,…
Не грижете се, се уште имате време да купете одличен костим за капење по супер цена!
Шопинг

Не грижете се, се уште имате време да купете одличен костим за капење по супер цена!

Оваа година ги обожаваме едноделните костими за капење Сите оние кои се уште не го нашле својот костим за капење…
Оваа Македонка ги носи најмодерните костими за капење за лето 2018
Наши ѕвезди

Оваа Македонка ги носи најмодерните костими за капење за лето 2018

Оваа сезона црните костими за капење се меѓу најпопуларните модели во целиот свет На плажа се почесто можеме да ги…
Најважните модни додатоци за на плажа кои МОРА да ги имате и ова лето
Шопинг

Најважните модни додатоци за на плажа кои МОРА да ги имате и ова лето

Ги сакаме СИТЕ во своите плакари … Без разлика на температурите и најавите на метеоролозите, летото официјално пристигна, а многумина…
Костими за капење што можете да ги порачате преку интернет (и тоа за смешни пари)
Шопинг

Костими за капење што можете да ги порачате преку интернет (и тоа за смешни пари)

Баравме костими за капење и решивме да порачаме од Алиекспрес Откако минатото лето се мував речиси низ сите продавници барајќи…
Трендот со голите костими за капење ги преплави социјалните мрежи
Трендови

Трендот со голите костими за капење ги преплави социјалните мрежи

Фустани во боја на кожа се хит веќе неколку сезони Но сега во мода е еден сосема нов тренд –…
Back to top button