Коса

Нашата позната водителка како принцеза од бајките – интернетот гори од ова издание на Ирена (фото)
Стил

Нашата позната водителка како принцеза од бајките – интернетот гори од ова издание на Ирена (фото)

Во секое издание изгледа убаво, но ова навистина е нешто посебно Водителката Ирена Спировска е жена која со својот природен…
Карлеуша потполно го промени имиџот, нема шанси да ја препознаете – никогаш досега не изгледала вака
Коса

Карлеуша потполно го промени имиџот, нема шанси да ја препознаете – никогаш досега не изгледала вака

Ново шок издание на ЈК Балканската „поп“ кралица, Јелена Карлеуша, веќе со децении е препознатлива и по својата руса коса…
Беше една од најпознатите русокоси Македонки на Инстаграм, но погледнете ја со нова фризура
Коса

Беше една од најпознатите русокоси Македонки на Инстаграм, но погледнете ја со нова фризура

Органџиева се пофали со новата фризура Познатата инфлуенсерка Агнеса Органџиева покрај својот моден стил, таа е препознатлива и по својата…
Татјана повеќе не изгледа исто – НИКОГАШ ПОЗГОДНА, за нејзината шик фризура зборува цела естрада
Коса

Татјана повеќе не изгледа исто – НИКОГАШ ПОЗГОДНА, за нејзината шик фризура зборува цела естрада

Фолк-пејачката Татјана Лазаревска покрај своите песни позната е како дама на која заштитен знак и е кратката шик фризура. Татјана…
Нашата позната водителка со нова фризура – изгледа феноменално, па реши сама да се пофали (фото)
Коса

Нашата позната водителка со нова фризура – изгледа феноменално, па реши сама да се пофали (фото)

Јелена ги воодушеви сите со својата нова фризура Јелена Спенџарска важи за една од нашите најпознати водителки, а поприлично позната…
Исплива стара фотографија од минатото на Анета – ќе се изненадите како изгледала со руса коса (фото)
Наши ѕвезди

Исплива стара фотографија од минатото на Анета – ќе се изненадите како изгледала со руса коса (фото)

Многумина не би ја препознале Нашата позната фолк-пејачка Анета Љумаковска веќе со години ја гради својата успешна музичка кариера. Таа…
Пејачката покажа совршена шминка и нова фризура – Николова никогаш не изгледала поубаво (фото)
Наши ѕвезди

Пејачката покажа совршена шминка и нова фризура – Николова никогаш не изгледала поубаво (фото)

Стојне доби многу лајкови и комплименти на најновата фотографија на Инстаграм. Стoјне Николова е една од најангажираните пејачки од помладата…
Back to top button