Огласи

концерт

Балканскиот магионичар ДИНО МЕРЛИН има нови песни!
Новости

Балканскиот магионичар ДИНО МЕРЛИН има нови песни!

Балканската мегѕвезда Дино Мерлин најави предновогодишен концерт во Скопје. Фановите пресреќни што ќе имаат прилика одново да се дружат со…
Отсуствуваа од школо, излегоа од работа САМО ЗА ДА СЕ СЛИКААТ СО НЕА – ова е ѕвездата што направи гужва во Скопје!
Стил

Отсуствуваа од школо, излегоа од работа САМО ЗА ДА СЕ СЛИКААТ СО НЕА – ова е ѕвездата што направи гужва во Скопје!

Најголемата балканска ѕвезда, ѕвездата над ѕвездите го собра народот, а не правеше концерт. Младите побегнаа од училиште, возрасните паузата од…
Каролина го распамети народот кога се појави во ова провокативно издание – цело Скопје играше со неа
Наши ѕвезди

Каролина го распамети народот кога се појави во ова провокативно издание – цело Скопје играше со неа

Имаше публика од Скопје, но и од другите градови во Македонија Каролина Гочева (43) имаше спектакуларен настап по повод отворањето…
Само Елена Ристеска може да се облече вака и да изгледа како права „бомба“
Стил

Само Елена Ристеска може да се облече вака и да изгледа како права „бомба“

Атрактивната пејачка Елена Ристевска одамна не направила нова песна, но нејзината популарност не стивнува. Каде и да се појави Елена…
Нема да ви се верува колку чини САМО ОВА ИЗДАНИЕ на Александра Пријовиќ – сакото преку 3490 евра
Новости

Нема да ви се верува колку чини САМО ОВА ИЗДАНИЕ на Александра Пријовиќ – сакото преку 3490 евра

Спектакл за кој зборува целиот Балкан Познатата фолк-пејачка Александра Пријовиќ направи вистински спектакл во Белград, а публиката цело време пееше…
Историска сцена, вакво нешто не сте виделе – Брена и Пријовиќ плачат и се гушкаат, публиката во транс
Новости

Историска сцена, вакво нешто не сте виделе – Брена и Пријовиќ плачат и се гушкаат, публиката во транс

Пејачките ги изненадија сите Познатата фолк-пејачка Александра Пријовиќ одржа концерти за кои уште долго време ќе се зборува на целиот…
Back to top button