Огласи

конзерва

ВНИМАТЕЛНО: Конзервата туна содржи состојка што ги разорува цревата!
BEAUTY

ВНИМАТЕЛНО: Конзервата туна содржи состојка што ги разорува цревата!

Се прави убави паштети и брза салата со тестенини! Конзервирана туна е еден од најлесно достапните извори на протеини денес,…
Конзервата туна е најстрашното нешто за здравјето – содржи состојка што ги разорува цревата!
Нега и здравје

Конзервата туна е најстрашното нешто за здравјето – содржи состојка што ги разорува цревата!

Тим од американски доктори ја анализираа содржината на конзервите од пченка, туна и пилешко Ако сте љубител на конзервирана туна,…
Back to top button