Огласи

комшија

ЦЕЦА НА СУД: Ја тужи соседот заради паркингот кој го има изградено Аркан!
Наши ѕвезди

ЦЕЦА НА СУД: Ја тужи соседот заради паркингот кој го има изградено Аркан!

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ беше сослушана вчера во Белградскиот суд, по тужбата што ја поднесе нејзиниот сосед.   Како што…
Back to top button