Огласи

комбинезон

Еве зошто оваа дама важи за НАЈЗГОДНАТА БАБА ВО МАКЕДОНИЈА – за ова издание со денови ќе се зборува
Наши ѕвезди

Еве зошто оваа дама важи за НАЈЗГОДНАТА БАБА ВО МАКЕДОНИЈА – за ова издание со денови ќе се зборува

Пејачката Даниела Темелковска на еден од своите последни настапи никого не остави рамнодушен со својот изглед. Познатата пејачка Даниел Темелковска…
Цело Скопје се вртеше по неа кога се појави во ова – фолкерката зрачи со отменост и провокација
Наши ѕвезди

Цело Скопје се вртеше по неа кога се појави во ова – фолкерката зрачи со отменост и провокација

Пејачката секогаш изгледа софистицирано и отмено, а со својот изглед испраќа порака дека е негувана жена што ја следи модата.…
Изгледа како божица, па дури и во едно вакво издание – Македонка на која и завидуваат и мажи и жени
Стил

Изгледа како божица, па дури и во едно вакво издание – Македонка на која и завидуваат и мажи и жени

Вакво издание не гледаме секој ден Познатата инфлуенсерка Агнеса Органџиева предизвика реакции кај фановите откако ја објави новата фотографија на…
Комбинезонот на Џеј Ло е модел што би го носела секоја Македонка – каде да најдеме слични модели?
Стил

Комбинезонот на Џеј Ло е модел што би го носела секоја Македонка – каде да најдеме слични модели?

Одличен избор за овој период од годината Во топлите летни денови, кога температурите се високи, креациите направени од прозрачни материјали…
Карлеуша и најпознатата грчка пејачка во исто издание – комбинезонот од 2500 € прва го носеше Јелена
Новости

Карлеуша и најпознатата грчка пејачка во исто издание – комбинезонот од 2500 € прва го носеше Јелена

На социјалните мрежи се појавија фотографии од грчката пејачка Елени Фуреира во неверојатно скап комбинезон каков што претходно носеше и…
Гавазова со својото необиен комбинезон го „запали“ интернетот – вакво нешто не сте виделе (фото)
Наши ѕвезди

Гавазова со својото необиен комбинезон го „запали“ интернетот – вакво нешто не сте виделе (фото)

Нашата позната фолк-пејачка Сузана Гавазова во уште едно гламурозно издание со кое никого не остави рамнодушен. Пејачката која со своите…
Back to top button