Огласи

Колинда

Колинда Грабар Китаровиќ ја засени Брижит Макрон на трибините
Холивуд

Колинда Грабар Китаровиќ ја засени Брижит Макрон на трибините

Светското финале во фудбал од свечената ложа го следеа францускиот претседател Емануел Макрон со сопругата Брижит како и хрватската претседателка…
Back to top button