Огласи

колач. рецепт

Колач од јогурт кој се подготвува за половина час (Рецепт)
MAMA

Колач од јогурт кој се подготвува за половина час (Рецепт)

Брза и лесна подготовка… тоа е само почеток на уживањето во овој десерт. Потребни состојки: 2 јајца Јогурт Една чаша…
Back to top button