Огласи

класика

Елеганција со која плени: Кејт Холмс ни покажа дека класиката секогаш победува
Celebrity

Елеганција со која плени: Кејт Холмс ни покажа дека класиката секогаш победува

Актерката Кејт Холмс за црвениот тепих често избира раскошни изданија, но овој пат ѝ остана верна на класиката. 30-годишната актерка…
Back to top button