Огласи

Кити Спенсер

(фото) Не се само Британците воодушевени од убавината на внуката на принцезата Дајана
Холивуд

(фото) Не се само Британците воодушевени од убавината на внуката на принцезата Дајана

Британската јавност е воодушевена од Кети Спенсер исто како и од нејзиниот брат, Луис Спенсер. Братот и сестрата на кои…
Ви ја откриваме тајната за фантастичниот изглед на внукана на принцезата Дајана
Холивуд

Ви ја откриваме тајната за фантастичниот изглед на внукана на принцезата Дајана

Оваа жена го украде шоуто на кралската венчавка Во прашање е Кити Спенсер (27), внуката на починатата принцеза Дајана за…
За неверојатниот фустан на оваа девојка се зборува повеќе отколку за венчаницата на Меган
Холивуд

За неверојатниот фустан на оваа девојка се зборува повеќе отколку за венчаницата на Меган

Кога се појави ги воодушеви сите со својот фустан Опра во розовиот фустан и со ексцентричниот шешир досега беше главна…
Back to top button