Огласи

кирил

Конечно сакаше да се слика со мене, син на мајка: Весна Бејби објави фотографија заедно со својот син
Наши ѕвезди

Конечно сакаше да се слика со мене, син на мајка: Весна Бејби објави фотографија заедно со својот син

Македонската атерка Весна Бејби Петришевска на својот Инстаграм профил објави фотографија заедно со својот син Кирил од Златна бубамара.  …
Денес е Упокоение на Свети Кирил, учител словенски
Хороскоп

Денес е Упокоение на Свети Кирил, учител словенски

Светиот рамноапостолен Кирил, учител словенски (до примањето на монашка схима – Константин), и неговиот постар брат Методиј, се родени во…
Back to top button