Огласи

кејт мидлтон

Еве зошто Кејт Мидлтон купува обувки со три различни величини
Модни совети

Еве зошто Кејт Мидлтон купува обувки со три различни величини

И ова го прават и многу други познати девојки Кејт Мидлтон има завидна колекција со високи потпетици и тоа не…
Меган оди по стапките на кралицата – реши да се породи дома
Холивуд

Меган оди по стапките на кралицата – реши да се породи дома

Меган и принцот Хари се откажаа од пораѓање во болницата Сент Мери, каде што се породи Кејт Мидлтон. Војвотката не…
Еве зошто стилот на Кејт Мидлтон наскоро би можел да се промени
Холивуд

Еве зошто стилот на Кејт Мидлтон наскоро би можел да се промени

Кејт Мидлтон е позната по својот елегантен стил, но наскоро би можела да напави промена о нејзиниот имиџ. Имено, како…
Кејт изгледаше посебно на настанот на кој се појави со кралицата
Холивуд

Кејт изгледаше посебно на настанот на кој се појави со кралицата

Кејт Мидлтон и кралицата Елизабета присуствуваа на церемонија на Кралскиот колеџ во Лондон. Тие за оваа ретка пригода во која…
Кејт Мидлтон во потполно необичен капут од Александер Меквин
Холивуд

Кејт Мидлтон во потполно необичен капут од Александер Меквин

Кејт и принцот Хари се појавија на парадата на ирската гарда по повод прославата на Свети Патрик. Војвотката од Кембриџ…
Кејт Мидлтон ги изненади сите со изборот на оваа кошула
Холивуд

Кејт Мидлтон ги изненади сите со изборот на оваа кошула

Војвотката од Кембриџ, Кејт Мидлтон, имаше уште еден зафатен ден. Таа присуствуваше во центарот за помош на деца во Лондон,…
Војвотката од Кембриџ во најсексапилните чизми што сме ја виделе досега
Холивуд

Војвотката од Кембриџ во најсексапилните чизми што сме ја виделе досега

Уште едно прекрасно издание на убавата војвотка  Кетрин Мидлтон и нејзиниот сопруг, принцот Вилијам, неодамна го посетија градот Блекпул на…
Back to top button