Огласи

Кејти Холмс

Добра вест од Холивуд: Том Круз се жени, еве која е неговата избраничка
Наши ѕвезди

Добра вест од Холивуд: Том Круз се жени, еве која е неговата избраничка

Познатиот холивудски актер Том Круз, љубимец на публиката и бестрашен во своите акциони филмови, со години вешто го крие од…
(Не)обично издание на Кејти Холмс за прославата на 40 роденден
Холивуд

(Не)обично издание на Кејти Холмс за прославата на 40 роденден

Кети Холмс и официјално влезе во четириесеттите години. Популарната американска актерка го прослави својот роденден на интимна вечер во друштво…
Кејти Холмс ги шокираше сите со ова необично издание со кое се прошета низ Њујорк
Холивуд

Кејти Холмс ги шокираше сите со ова необично издание со кое се прошета низ Њујорк

Холивудската актерка Кејти Холмс можеби не е меѓу најмодерните дами на црвениот килим… Но секогаш знае да не изненади со…
Гламурозниот фустан го замени со фармерки кои се потполно промашување
Холивуд

Гламурозниот фустан го замени со фармерки кои се потполно промашување

Кејти Холмс кога е на црвениот килим изгледа прекрасно Фустанот што го носеше Кејти на доделувањето на Греми наградите Но…
Back to top button