Огласи

Кејти Прајс

Драма во домот на познатата пејачка: Со брза помош нејзиниот син итно префрлен во болница
Наши ѕвезди

Драма во домот на познатата пејачка: Со брза помош нејзиниот син итно префрлен во болница

Синот на Кејти Прајс итно е префрлен во болница бидејќи имал проблеми со дишењето и висока температура. На ова 18-годишно…
Мајките ја нападнаа затоа што својата петгодишна ќеркичка во ОВА ја прошета низ град
Наши ѕвезди

Мајките ја нападнаа затоа што својата петгодишна ќеркичка во ОВА ја прошета низ град

Но на Кејти очигледно не и е гајле за коментарите Познатата британска старлета, пејачка, водителка и фотомодел не ретко знае…
Back to top button